Teambuilding na klíč

Teambuilding na klíč

TEN PRAVÝ TEAMBUILDING PRO VÁŠ TÝM

Představte si, že se ocitnete na místě, kde slova ,,Proč?" a ,,To nejde!" neexistují. Představte si, že skočíte z patnáctimetrové výšky, jen abyste dokázali překonat sami sebe a svůj strach. Představte si, že se ocitnete někde, kde to vůbec neznáte – bez telefonu, internetu, peněz – odkázáni jen sami na sebe a svoje spolubojovníky s jediným úkolem. Dostat se do 40 kilometrů vzdálené vesnice.

Představte si, že šplháte po skalách s 80kilovou pneumatikou od traktoru. Představte si, že si sáhnete až na dno svých psychických možností a oddáte se silnému emočnímu zážitku před neznámými lidmi. Představte si, že bez přestávky protancujete celou noc. A teď si představte místo, kde tohle všechno prožijete najednou. Láká vás to? Pak je náš areál přesně tím místem, které hledáte.

PŘIPRAVÍME VÁM

  • Hlavní i doprovodný program
  • Dekorace
  • Špičkovou kuchyni na raut nebo prase na grilu a jiné specialitky z kvalitních surovin od místních dodavatelů
  • Catering
  • Kvalifikované instruktory
  • Hostesky
  • Sportovní vybavení a atrakce

ELEKTRONICKÁ PENĚŽENKA

Chcete svým zaměstnancům, klientům a hostům nabídnout možnost útraty? Mějte své výdaje pod kontrolou díky naší elektronické peněžence. Na naši elektronickou kartu vám nahrajeme určitou částku dle vašeho přání. Zaměstnanci budou moci touto kartou platit po celém areálu Bozeňov. Částka jim bude strhávaná postupně a dle ceníku.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Máte zájem o teambuilding nebo jen chcete vědět více o možnostech teambuildingu? Kontaktujte nás na telefonu 583 411 299 nebo e-mailu obchod@bozenov.cz.

Wi-Fi připojení
V celém hotelu zdarma,
v areálu není mobilní signál

Wellness
Wellness aktivity,
wellness procedury

Sportovní areál
Kurty, adrenalin park,
beachvolejbal

Parkoviště
Dostatečný prostor
na parkování

Koupání
Krásné přírodní
koupání

Dětské hřiště
Spousta vyžití nejen
pro děti

Sledujte nás také na sociálních sítích  
zavřít Telefon+420 583 411 299